Ankieta

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkurach organizowanych przez zaprzyjaźniony ogólnopolski portal turystyczny map4U. Znasz ciekawe miejsce, które chcesz polecić innym? Zrobiłeś fajne zdjęcie zabytku lub innej atrakcji turystycznej? Podziel się tym z nami i wygraj atrakcyjne nagrody!

Tym razem macie szansę pokazać nam ciekawe, odwiedzone miejsca z całej Polski. Zaprzyjaźniony portal map4U zaprasza wszystkich turystów do udziału w konkursach: fotograficznym i filmowym. Biorąc udział w konkursach macie szansę polecić innym turystom odwiedzone przez Was miejsca i imprezy, a także wygrać atrakcyjne nagrody: smartfona, tablet, nawigacje GPS, dysk przenośny lub akcesoria turystyczne.

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym należy przesłać zestawy od 4 do 10 zdjęć jednego obiektu. Nadesłane prace powinny dotyczyć obiektu, który nie posiada zdjęć lub nie istnieje na naszym portalu. Aby sprawdzić, czy dany obiekt nie ma już zdjęć w galerii, należy skorzystać z wyszukiwarki przy mapie. Miejsca te powinny być atrakcyjne dla turysty i warte polecenia. Wysyłając kilka zestawów zdjęć zwiększasz swoje szanse na wygraną – punkty za wszystkie nadesłane galerie są sumowane, najciekawsze zdjęcia trafiają zaś do głosowania przez internautów. Szczegółowe wymagania dotyczące zdjęć wraz z regulaminem dostępne są na stronie Map4U.

Zdjęcia należy wysłać na adres e-mail konkursy@map4u.pl

Termin nadsyłania zdjęć – 30 września 2013 r.

Do udziału w konkursie filmowym wystarczy przesłać film nawiązujący do tematyki portalu. Mogą to być relacje z wydarzeń historycznych, kulturalnych, sportowych, czy własnej wycieczki, a także inne Wasze pomysły powiązane z turystyką. Filmy mogą promować miejsca atrakcyjne turystycznie bądź tematycznie nawiązywać do aktywności zaproponowanych na portalu. Dzięki temu macie możliwość wypromować ulubione przez was miejsce i wydarzenie, a także pochwalić się nakręconym filmem przed innymi turystami. Filmy powinny mieć długość od 1 do 3 minut i być nagrane w formacie avi, mov, mpg lub mp4. 

Konkurs trwa do 31 grudnia 2013 r. W tym czasie jury będzie wybierać co tydzień najciekawszy film tygodnia, z których wyselekcjonowany zostanie film miesiąca.

Spośród filmów miesiąca jury wybierze film roku, za który zostanie przyznana nagroda główna.


VI Europejskie Święto Bursztynu – Wieluń 2012 (4 min)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami konkursów: fotograficznego i filmowego na map4U.