Pobierz bezpłatnie

Polecane aplikacje

więcej...

Konkursy

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach: fotograficznym i filmowym organizowanych przez zaprzyjaźniony portal map4U. Zachęcamy do przesyłania zdjęć oraz filmów z odwiedzonych miejsc lub imprez.

Więcej informacji na temat konkursów można przeczytać na stronie map4U.

więcej...

Ankieta

Jak umieścić lub zaktualizować obiekt na portalu kultura.lodz.pl?

Informacja ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcieliby umieścić lub zaktualizować swój obiekt w portalu turystycznym kultura.lodz.pl.

Opis

Baza katalogowa kultura.lodz.pl to baza zabytków i instytucji kulturalnych województwa łódzkiego. Znajduje się w niej ponad 2600 kart w kategorii Zabytki i kultura.

Kategorie kultura.lodz.pl:
 • zabytki i kultura.

Baza zabytków i obiektów kulturalnych uzupełniana jest na bieżąco, jednak codziennie otwierane są nowe miejsca godne polecenia. Baza kultura.lodz.pl umożliwia właścicielom instytucji kulturalnych samodzielne tworzenie kart obiektów. Warto w takim razie umieścić obiekt na portalu, by znaleźć się w bazie, tak chętnie odwiedzanej przez turystów.

Dlaczego warto umieścić obiekt na kultura.lodz.pl:
 • ponieważ to największa baza dla turysty podróżującego po województwie łódzkim i warto się w niej znaleźć,

 • ponieważ tylko na kultura.lodz.pl turysta może skorzystać z planera, który pozwoli mu zaplanować podróż i warto by mógł wybrać także Państwa obiekt,

 • ponieważ zarządca obiektu może samodzielnie aktualizować swoją kartę obiektu,

 • ponieważ umieszczenie obiektu na kultura.lodz.pl nic nie kosztuje i nie generuje dalszych kosztów, za używanie podstawowych funkcji portalu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani umieszczeniem obiektu w bazie kultura.lodz.pl należy:

 • pobrać formularz z kategorią zabytki i kultura, a następnie go wypełnić (czym więcej informacji tym obiekt jest atrakcyjniejszy),
 • zrobić minimum 6 zdjęć obiektu (z zewnątrz, wewnątrz, im bardziej zróżnicowane zdjęcia tym obiekt atrakcyjniejszy),
 • następnie odesłać wypełniony formularz wraz ze zdjęciami z informacją o ich autorze i opisem na adres e-mail: info@kultura.lodz.pl.

Formularz do pobrania zamieszczony jest poniżej w dokumentach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani aktualizacją obiektu w bazie kultura.lodz.pl należy:

 • zalogować się do serwisu kultura.lodz.pl,
 • znaleźć obiekt, który chcą Państwo zaktualizować,
 • następnie na samym dole karty należy zaznaczyć okienko Zgłoś poprawki do treści, wybrać fragment tekstu, który chcemy zmienić i zapisać zmiany danego obiektu. Informacja o aktualizaji wysyłana jest automatycznie do redakcji portalu, która zatwierdza zmiany dotyczące danej karty.
Umieszczenie obiektu na kultura.lodz.pl nic nie kosztuje !!!

Dokumenty